RADYOMUZ YAYINDA !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RADYOMUZ YAYINDA !

Duygularınızı Paylaşabileceğiniz Nezih Bir Ortam

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Msnde Karşı Tarafın Ne Yaptığını Öğrenin

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
HaZaN
admin
admin
HaZaN

Kadın
Yaş : 44 Kayıt tarihi : 29/12/08 Mesaj Sayısı : 948 Nerden :

Msnde Karşı Tarafın Ne Yaptığını Öğrenin Vide
MesajKonu: Msnde Karşı Tarafın Ne Yaptığını Öğrenin Msnde Karşı Tarafın Ne Yaptığını Öğrenin EmptyCuma Ocak 02, 2009 4:42 pm

Msnde Karşı Tarafın Ne Yaptığını Öğrenin 30515894sx1
Admin
admin
admin
Admin

Erkek
Yaş : 51 Kayıt tarihi : 28/12/08 Mesaj Sayısı : 340 Nerden :

MesajKonu: Geri: Msnde Karşı Tarafın Ne Yaptığını Öğrenin Msnde Karşı Tarafın Ne Yaptığını Öğrenin EmptyCuma Ocak 02, 2009 10:12 pm

bunu öğrenmenin en kolay yolu sormaktır evet Msnde Karşı Tarafın Ne Yaptığını Öğrenin 55747
http://hazandefteri.yetkinforum.com
HaZaN
admin
admin
HaZaN

Kadın

MesajKonu: Geri: Msnde Karşı Tarafın Ne Yaptığını Öğrenin Msnde Karşı Tarafın Ne Yaptığını Öğrenin EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 12:47 pm

Kenan sahi bak sana şimdi sorabilirim ben bu msn 2009 yükledim birde plus yükledim ya yukarda mesajı yazdığımız yer varya smileyler için tıkladığımızın yanında ses klibi falan çıkardı eski sürümde birde hoperlor resmi vardı hoperlora tıklayınca karşı tarafa film müzikleri gönderiyorduk şimdikinde öyleler yok acaba bunun için ayar falan mı lazım
Admin
admin
admin
Admin

Erkek
Yaş : 51 Kayıt tarihi : 28/12/08 Mesaj Sayısı : 340 Nerden :

MesajKonu: Geri: Msnde Karşı Tarafın Ne Yaptığını Öğrenin Msnde Karşı Tarafın Ne Yaptığını Öğrenin EmptyPaz Ocak 04, 2009 4:32 pm

bunu hiç düşünmedim olabilir. Bakarım bir ara Msnde Karşı Tarafın Ne Yaptığını Öğrenin 367667
http://hazandefteri.yetkinforum.com
HaZaN
admin
admin
HaZaN

Kadın

MesajKonu: Geri: Msnde Karşı Tarafın Ne Yaptığını Öğrenin Msnde Karşı Tarafın Ne Yaptığını Öğrenin EmptyPaz Ocak 04, 2009 7:03 pm

[b]ha birde en kötüsü ne biliyormusun ç.dışı oturum açamıyorum Msnde Karşı Tarafın Ne Yaptığını Öğrenin 352632

Msnde Karşı Tarafın Ne Yaptığını Öğrenin

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası