RADYOMUZ YAYINDA !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RADYOMUZ YAYINDA !

Duygularınızı Paylaşabileceğiniz Nezih Bir Ortam

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Vazgeçmişliğimin Nefretisin Artık....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
HaZaN
admin
admin
HaZaN

Kadın
Yaş : 44 Kayıt tarihi : 29/12/08 Mesaj Sayısı : 948 Nerden :

Vazgeçmişliğimin Nefretisin Artık.... Vide
MesajKonu: Vazgeçmişliğimin Nefretisin Artık.... Vazgeçmişliğimin Nefretisin Artık.... EmptySalı Ocak 06, 2009 1:38 pm

Unutmak istiyorum!

Yaşadıklarımızı ya$attıklarımızı birbirimize oynadığımız o çirkin oyunları!
Hayatın kirli oyunlarına alet olmadan, gözün kapalı, yüreğin açık sev istedim beni…

Yapamadın! Kandırdın yalnızca .. Beni ve Kendini ..
Şimdi benimde sana,yüreğim kapalı, yollarım dar..

Sen ne eski sensin ne de geride bıraktığın o bildiğin benim! Deği$ti her$ey oyun ba$tan yazıldı ne sen bu oyuna dahil olabilirsin ne de hayattan gelebilecek felaketler!

Tek ki$ilik bir oyun bu içinde yalnızca benim olduğum ve benim oynadığım!
Bozamayacak artık kimse huzurumu, kandıramayacak paramparça olmu$ yüreğimi .. Çünkü daha iyile$medi aldığı yaralar o kadar derin ki kimse toplayamaz artık parçalarını …

Senden öncesini ya$amamı$ gibi, sanki yıllardır senin gelmeni beklememi$ anlamsız bir hikayeyi baştan yazıyorum … Karanlık yollara sapmamı$ yüreğimi kirletmek isteyenlere yana$amamı$ ürkek bir çocuk gibi gezinicem elim cebimde hayatımı ..

Korkuyorum çünkü kazanamıyorum hiçbir zaman kaybeden hep ben oluyorum ürküyorum hayattan dimdik bakamıyorum etrafıma!

Yoruldum rol yapmaktan içim kan ağlıyor usandım normal bir hayatım varmı$ gibi davranmaktan! Ben neyim neciyim kimse bilmiyor sormuyor kimse neyin var diye!

Halbuki anlatacak ne çok $eyim var, ağır geldi kendi bildiklerim kendime BİLMİYORUM!!!

Bana ya$attıklarının arkasına sığınmak zor gelsede KONU$AMIYORUM!
Sadece bil!!!

Vazgeçmi$liğimden gelen nefretimsin artık!

Susuyorum ve ba$lattığım oyunda tek ba$ıma ilerliyorum!

Vazgeçmişliğimin Nefretisin Artık....

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası