RADYOMUZ YAYINDA !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RADYOMUZ YAYINDA !

Duygularınızı Paylaşabileceğiniz Nezih Bir Ortam

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sevilmeden Sevmek

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
HaZaN
admin
admin
HaZaN

Kadın
Yaş : 44 Kayıt tarihi : 29/12/08 Mesaj Sayısı : 948 Nerden :

Sevilmeden Sevmek Vide
MesajKonu: Sevilmeden Sevmek Sevilmeden Sevmek EmptyÇarş. Ocak 07, 2009 4:14 pm

Aşk o kadar karmaşık bir duygu ki, plansız programsız yaşıyoruz veya yaşatıyorlar.
İnsan âşık olunca, deli gibi sevince her şeyin çok farklı olacağına inanıyor. Kafasında yaşattığı aşkı, insanı arıyor ama sonu hüsran oluyor. En kötüsü de sevilmeden sevmek
Uzun bir süre önce bir hikâye okumuştum.
Bir yaşlı amca bir kıza soru soruyor sevmek mi sevilmek mi istersin?
Kız da tabiî ki sevilmek diyor. Adam da gülerek cevap veriyor; ben de bir zamanlar senin gibi düşündüm ama şu an aynı soru sorulsa kesinlikle sevmeyi isterdim diyor. Kız; sebebini soruyor neden diye, yaşlı adam da anlatıyor; uzun yıllar önce çok sevmiş ama vermemişler kızı ona. Sonra yaşlı adam da onu seven biri ile evlenmiş ama hayatı boyunca o tutkulu aşkı aramış. Hiç eşini sevememiş ve onu mutlu da edememiş. Yaşlı adam gözyaşları içinde anlatmış hikâyesini.
Bu hikâyeyi duyunca ben de dedim sevdiğimin peşinden gideceğim, ne olursa olsun onunla hayatı paylaşacağım ve mutlu olacağım ama olmadı. Bazen tek tarafın sevgisiyle de olmuyor, tükeniyor. İnsan sevdiği adamdan sevgi, şefkat, anlayış bekliyor. Sevdiği için canının pahasına sevmek ve sevilmek istiyor
Aşk neden zoru seçiyor, neden imkânsızlar peşinde koşuyorsun...
Sevilmeden sevmek var ya; o daha beter ben bunu iyi biliyorum

Sevilmeden Sevmek

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası