RADYOMUZ YAYINDA !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RADYOMUZ YAYINDA !

Duygularınızı Paylaşabileceğiniz Nezih Bir Ortam

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sana Geldim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
HaZaN
admin
admin
HaZaN

Kadın
Yaş : 44 Kayıt tarihi : 29/12/08 Mesaj Sayısı : 948 Nerden :

Sana Geldim Vide
MesajKonu: Sana Geldim Sana Geldim EmptyÇarş. Ocak 07, 2009 4:38 pm

Yine daraldım bunaldım, hayatımdan bezdim. Belki de isyan ettim fark etmeden, hayattan bıktım. Herşey beni boğar oldu, içim içime sığmadı. Koskoca dünyada yalnızdım sanki. Tutunacak bir dal aradım. Niye arıyordum ki? Sonra kendime kızdım, "Tövbe" dedim. Sen varken niçin ben böyle düşünüyordum ki?
Sonra sana geldim, yine geldim "Niye geldin, neredeydin?" diye sormazsın. Yine sana açtım elimi, tek senden istedim, tek sana yalvardım. Birtek sana sığındım, birtek senden medet umdum. Biliyordum sen kimseyi geri çevirmezsin. Herzaman kapının açık olduğunu biliyordum. Hep yanımda olduğunu da biliyordum. Bu ne gafletti bendeki? Kendimden utandım en son...
Ben nasıl bir kulum? Sana geldim yine de, kırık dökük bir gönülle, sabırsız hâla yüreğim.

Sana Geldim

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası