RADYOMUZ YAYINDA !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RADYOMUZ YAYINDA !

Duygularınızı Paylaşabileceğiniz Nezih Bir Ortam

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
HaZaN
admin
admin
HaZaN

Kadın
Yaş : 44 Kayıt tarihi : 29/12/08 Mesaj Sayısı : 948 Nerden :

Sana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı Vide
MesajKonu: Sana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı Sana Adadım Bakiyesiz Yarınlarımı EmptySalı Mayıs 26, 2009 3:14 pm

“Sadece bir nefeslik ömrüm olsun sende
Sadece bir hasretlik yerim olsun yüreğinde…”

Her aşk küllendi… Yürek dillendi… Rüyalara daldı gönül sevdalara kapattı gözlerini… Zamansızlıkların içinde sana ısmarladı yarınlarını… Sustukça yaşadı kendini sana adadı yürek…

Adıma anlam katan gülüşlerimi ellerinde büyüttü umutlarım… Şimdi gel sen de hadi yüreğimi güldür…Asi ve keskin gülüşlerim olsun adımın anlamı…

Her şey geçsin bir hüzün kalsın gözlerimde… Çiçek kokulu bir aşk burnumun direğinde bir de yapraklarını öptüğüm yeni doğmuş bir bebek tohumu düşlerimde… Bir nefes bildim seni sevdaların gönlünde… Doyulmayan bir hasretsin yüreğimin dibinde… Dedim ya; “Her aşk küllendi işte yürek dillendi. Rüyalara dalan gönülsevdalara kapattı gözlerini”

Şimdi ninniler söylüyor o yürek kendini avutmak için…
Daha da yaşlanıyor gece…
Ve ben yaşıyorum…
Ölüyorum yaşadıkça

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası